Integracja z PKO Bank Polski

Transferlink pobierze listę przelewów z Twojego konta w PKO Bank Polski, a następnie połączy je z zamówieniami ze sklepu, fakturami lub prześle do Twojego systemu przez API. Automatycznie. Już nie musisz tracić na to czasu.

1. Połącz swój bank

Logowanie na Twoje konto bankowe odbywa się w sposób bezpieczny. Nie musisz nam podawać swojego hasła. Podczas wyrażania zgody na połączenie rachunku zostaniesz przekierowany na stronę swojego banku. Po zalogowaniu będziesz mógł wybrać rachunki, do których udzielisz dostępu.

2. Aktywuj aplikację

Udostępniamy gotowe wtyczki do popularnych sklepów internetowych i programów do wystawiania faktur. Jeśli korzystasz z dedykowanych rozwiązań możesz skorzystać z naszego API do własnej integracji.

3. Gotowe

Po wykryciu nowego przelewu spróbujemy go dopasować do zasobu z aplikacji - np. zamówienia ze sklepu lub wystawionej faktury. Po dopasowaniu wyślemy Ci e-mail z linkiem do jego zatwierdzenia.

Masz więcej pytań?

 • Czy to jest bezpieczne?

  transferlink otrzymuje dane z Twojego banku tylko do odczytu. Nie mamy bezpośredniego dostępu do rachunku i nie możemy wykonywać na nim żadnych operacji. Wszystkie dane i transakcje są ściśle chronione i zabezpieczone w naszej bazie.

 • Jakie dane otrzyma transferlink?

  transferlink przechowuje tylko dane na temat przelewów przychodzących z wybranych przez Ciebie rachunków. Nie pobieramy informacji o Twoim saldzie ani o przelewach wychodzących.

 • W jaki sposób dopasowujemy przelewy?

  Nasze algorytmy dopasowują tytuł przelew, nazwę kontrahenta, kwotę oraz datę płatności. Bez obaw - po każdym dopasowaniu wyślemy Ci e-mail i to Ty zdecydujesz czy oznaczyć dane zamówienie lub fakture jako opłaconą.

 • Czy mogę usunąć powiązanie z kontem?

  Tak, połączenie z kontem można usunąć w każdym momencie. Wystarczy, że odinstalujesz bank w panelu. Wszelkie przechowywane dane oraz historia powiązanych przelewów zostaną usunięte, a pozwolenie na odczyt danych z Twojego rachunku zostanie wycofane.

Testuj przez miesiąc za darmo!

Wypróbuj za darmo 30 dni bez opłat - bez karty kredytowej